Четвер, 30 Червня, 2022

Обласне Управління лісового господарства звинуватило керівництво області в популізмі

На сайті обласного Управління лісового господарств в Черкаській області з’явився прес-реліз, в якому управління різко критикує обласну владу і звинувачує її в популізмі. Про це повідомляє видання «Прочерк». Прес-реліз з’явився на сайті після засідання координаційної ради з питань дотримання законодавства при здійсненні лісового господарства в області. Така рада була створена нещодавно за розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації, яке датується 24 квітня цього року. До складу координаційної ради увійшли 13 посадовців та представники правоохоронних і екологічних служб, пише yes-cherkasy.com.ua.

Згідно опублікованого прес-релізу, управління лісового господарства закидає заступнику Черкаської ОДА Юрію Безщасному не бажання розбиратися в реальному стані справ в галузі, а також відсутності конструктиву. У прес-службі відомства заявили, що Управління запобігання корупції і взаємодії з правоохоронними органами вивчають лісову галузь за допомогою соцмережі Фейсбук. Дісталося і екологічній інспекції, яку звинуватили в ігноруванні вимог чинного законодавства, мовляв представники інспекції, не бажають користуватися правовими документами при рубці лісу. 

В прес-релізі прямо йшла мова про те, що керівництво області не цікавлять ті проблеми, які наразі є в лісовому господарстві Черкаської області. Зокрема мова йде про проведення інвентаризації земель, виділення нових земель під заліснення, проблеми, що стосуються реалізації деревини та фінансовий стан підприємств.

Підсумовуючи нараду, в прес-релізі зазначалося, що результатом засідання стало створення оперативної мобільної групи. Її завданням буде реагувати на плітки чи порушення лісового господарства, які будуть з’являтися у Фейсбук. 

Цікаво, що після публікації прес-релізу на сайті Управління лісового господарства області і потрапляння його тексту до ЗМІ, його було видалено з сайту Управління.