Неділя, 3 Липня, 2022

6 років в’язниці: суд виніс вирок колишньому начальнику ДАБК Черкаської міської ради

Соснівський район суд у місті Черкаси нарешті виніс вирок колишньому начальнику ДАБК Черкаської міської ради. Далі на yes-cherkasy.

Суд вирішив засудити колишнього посадовця до шести років ув’язнення. Його визнали винним у вимаганні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова «Слуги народу» на Черкащині Віталій Ільченко. У своєму пості він, досить емоційному, він написав, що не заважаючи на рівень хабарника, регіонального чи загальнодержавного, люди не дадуть себе зневажати. Він також заявив, що бізнес це не дійна корова і ними будуть боротися та відсторонювати від влади.

У 2017 році Дяченка затримали столичні правоохоронці на хабарі в розмірі 40 тисяч гривень.

За отримані кошти посадовець обіцяв недопущення додаткових перевірок об’єктів будівництва, зданих в експлуатацію. Чиновника відсторонили від посади та відправив його під домашній арешт.

А вже у березні Валентин Дяченко повернувся на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради. Його термін відсторонення від посади збіг 4 березня і не був продовжений судом.

У серпні 2018 року, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звільнив Валентина Дяченка із посади начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю. Про це йдеться у розпорядженні міського керманича від 10 серпня. Зазначається, що Дяченка звільняють «через невиконання без поважних причин обов’язків, покладених на нього за трудовим договором».

В жовтні минулого року Валентина Дяченка знову поновили на посаді начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради. Тоді у міській раді  підтвердили цю інформацію та повідомили, що буде порушуватися питання про оскарження цього рішення.