Неділя, 3 Липня, 2022

Держаудитслужба прийшла з перевірками до Черкаської мерії

Державна аудиторська служба вирішила перевірити Черкаську міську раду у позаплановому порядку, Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради. Як зазначається у повідомленні, перевірки проходитимуть у всіх департаментах Черкаської міської ради. Для проведення «ревізії» до Черкас приїхали 20 працівників Держаудитслужби із Києва, Кіровоградської та Полтавської областей. Сьогодні – перед початком перевірки відбулася спільна зустріч за участю аудиторів, очільників структурних підрозділів та міського голови Анатолія Бондаренка. Він наголосив: сприятиме проведенню заходів фінансового контролю мерії в межах чинного законодавства та покладених повноважень. Далі на yes-cherkasy.

План проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на I квартал 2020 року було затверджено наказом Державної аудиторської служби України від 02.01.2020 № 2, і в ньому не було жодної інформації про заплановану перевірку черкаської міської ради. На початку року до вказаного плану було внесено зміни до попереднього документу та затверджено вже План проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на I півріччя 2020 року. Втім і в цьому наказі не було жодної згадки про перевірку Черкаської міської ради.

Тиждень тому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у своєму відеозверненні повідомив, що отримав лист від Держаудитслужби України. В листі йшлося про позапланову перевірку Черкаської міської ради. На думку очільника міста, це може бути помстою йому від центральних органів влади за дострокове послаблення карантину в Черкасах. За його словами, оскільки поліція не змогла знайти нічого іншого, то вирішили «дістати» таким чином.