Неділя, 3 Липня, 2022

В Черкаській ОДА відреагували на скандал з лікуванням хворих на COVID-19 в обласній лікарні

Перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов поспілкувався з жителем Червоної Слободи, який розмістив скандальний пост в соцмережі, в якому розповів, як лікують хворих на COVID-19 в Черкаській обласній лікарні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За словами посадовця,при особистій зустрічі сторони обговорили проблемні питання, а також шляхи їх вирішення. Окрім цього було надано всю можливу інформацію стосовно протоколів лікування та механізмів обстеження пацієнтів. За словами Дмитра Ляшова питання проведення ПРЛ-тестів,  на які були нарікання, стосовно якості та оперативності, взято на його особистий контроль. Теж саме стосується  і обстеження всіх осіб, які контактували з хворим на коронавірус. Далі на yes-cherkasy.

Як повідомив заступник очільника області, наразі щодня проводять близько 500 тестів. За весь час роботи, каже посадовець, було лише два випадки збою в їхній роботі. Одного разу це було пов’язано з технічною помилкою обладнання, а іншого через сильну завантаженість. Окрім цього посадовець наголосив, що всіх хворих на коронавірус лікують бюджетним коштом, а обласна лікарня забезпечена всім необхідним для боротьби з інфекцією, в тому числі і вітаміном С в таблетках. Наразі в ОДА з’ясовують, яким чином рідні хворих можуть з ними зв’язатися.

Вчора на своїй сторінці у Facebook черкащанин під ніком Gremlin Mak опублікував допис, у якому розповів як «лікують» його батька в якого виявили коронавірус. Серед всього іншого, черкащанина обурило, що за тиждень перебування в лікарні до його батька лікар зайшов лише раз. Окрім цього відразу ж після госпіталізації з них взяли гроші на антивірусні препарати, через деякий час ще раз. Потім прийшла медсестра і повідомила, що аскорбінку більше колоти не будуть бо вона закінчилась.

За словами Максима за тиждень перебування в лікарні не було зроблено повторного знімку легень, і неможливо знайти лікаря, у якого можна про все розпитати та поговорити.